Aj značková strecha môže byť dostupná

Plánujete kúpu strechy? Chceli by ste ju v značkovej kvalite, ale bojíte sa, že bude príliš drahá?

Najpredávanejšou krytinou na Slovensku je Bramac. Rozhodne sa pre neho až 10 000 zákazníkov ročne, čo je polovica všetkých predaných striech na Slovensku. Niektorí zákazníci sa obávajú, že značkový produkt bude cenovo nedostupný. Bramac má však riešenie pre všetkých, aj pre zákazníkov, ktorí sa pri výbere krytiny riadia najmä cenou.

Možno ste o tom ani nevedeli, ale model Zoborská škridla od Bramac-u stojí len 159,- Sk na m2 a je najlacnejšou krytinou spomedzi všetkých skladaných krytín na trhu.

Ďalším zaujímavým modelom je Moravská škridla s cenou 231,- Sk na m2, ktorá môže pokojne svojou cenou konkurovať iným krytinám. Oba modely sú síce z ekonomického segmentu, ale kvalitou sú porovnateľné s ostatnými ponúkanými modelmi od Bramac-u, pretože zabezpečujú rovnako 100%nú funkčnosť strechy.

 
Často výrobcovia plechových krytín uvádzajú cenové akcie na „lacné plechové krytiny“. V reklamách je však lákavá len cena m2 základnej plochy. Ak sa však spracujú ponuky na kompletné strechy vrátane príslušenstva, na prekvapenie plechová strecha vyjde dokonca drahšie.

Za cenu iných konkurenčných striech si môžete dovoliť značkovú strechu Bramac a nemusíte zaplatiť ani korunu navyše, dokonca ešte aj ušetríte.

zoborska-skridla malamoravska-skridla-mala

 

 

 

 

 

   ZOBORSKÁ ŠKRIDLA                   MORAVSKÁ ŠKRIDLA